Zručský tipáček 2015 je tipovací soutěž Zručských novin, ve kterém se hraje o tři zajímavé ceny. První kolo potrvá téměř tři měsíce, soutěžící mají možnost tipovat utkání fotbalu, házené, šipek, šachů a florbalu. Druhé kolo bude na programu ve druhém pololetí roku 2015.

Pravidla soutěže

Zúčastnit se mohou pouze starší 18 let. Hrát můžete pouze na své pravé jméno a na správnou adresu (+ telefon) pouze s jedním tiketem.

Zapojení do hry

Když vyjde ve Zručských novinách tiket, vystřihnete ho, vyplníte na něm potřebné tipy a
do 10. dubna 2015 jej donesete na odběrná místa: Infocentrum Zámek, knihovna ve Spolkovém domě, Pivnice U Krokodýla házená, hospoda u Gatěho, Na cestě Jana Augustová, Country bar, Cukrárna Na Poště, potraviny Happy Jaroslava Šťastná.

Tiket vyplňte zaškrtnutím jedné ze tří možností na každém řádku.

Tipovat se může pouze: 1 – výhra domácích, 0 – remíza, 2 – výhra hostů.

Hodnocení

Za každý správně natipovaný zápas získá tipující dva body, za špatně natipované utkání o jeden přijde. Za celý tiket tak můžete nahrát až čtyřicet bodů, ale také minus dvacet, když neuhodnete ani jeden zápas. Pokud se některý z vybraných zápasů neodehraje, nedohraje či odehraje již před termínem, získávají za něj všichni tipující nula bodů.

Rovnost bodů

Pokud budou mít dva nebo více tipujících shodný počet bodů, rozhodne pravidlo první chyby. To znamená, že u tiketu těchto tipujících půjdeme chronologicky ze shora dolu a tiket, který bude mít první chybu, vypadává ze šance na cenu. Pokud se budou tikety shodovat i v chybně tipovaných zápasech, určí pořadí v kole los.

O co se hraje:

1. místo – Tři hodiny sportovního vyžití ve sportovní hale

2. místo – Dvě hodiny sportovního vyžití ve sportovní hale

3. místo – Jedna hodina sportovního vyžití ve sportovní hale

Zahrnuje: (badminton, stolní tenis – oba sporty s partnerem), také posilovna (pro jednoho).

Výběr výhry je možný po předchozí dohodě se správci sportovní haly.

Přejeme všem soutěžícím hodně štěstí a zábavy.

Zručský tipáček 2015/1 ... tiket ke stažení

 

© 2023 Zručské noviny
Joomla Templates by Joomzilla.com